Návštěvnická karta

 

Milí návštěvníci, vítáme vás u nás na Berounsku, jsme rádi, že jste si pro svůj výlet a dovolenou vybrali náš region. Právě pro vás připravujeme již 3. vydání návštěvnické karty. Vydání předpokládáme v březnu 2022. Pro více informací sledujte naše webové stránky a sociální sítě!


Vážení poskytovatelé turistických produktů a služeb,

rádi bychom vám nabídli zapojení do projektu návštěvnické karty. I vy můžete nabídnout návštěvníkům slevu i výhodu. Zajímá vás projekt? Níže vám představíme, o co se jedná.

a. Princip fungování

Princip fungování návštěvnické karty je založen na poskytování řady slev a výhod z oblasti ubytování, stravování, dopravy, trávení volného času atp. Karta tak podporuje vyšší nákup různých turistických služeb a produktů, které jsou v tomto systému zapojeny.

Návštěvnická karta slouží jako prostředek pro finanční úsporu jejích uživatelů a jako motivační faktor pro turisty, kteří čerpají více služeb a produktů, než kdyby kartou nedisponovali. V souvislosti s tím dochází i k časoprostorovému rozložení turistů, které je ovlivněno místy, v nichž jsou nabízeny slevy a výhody.

Karta může také návštěvníka dodatečně motivovat k opakovanému návratu do destinace z důvodu dočerpání slev a výhod. A samozřejmě je karta vhodná i pro místní obyvatele, kteří mohou čerpat výhody a slevy u místních podnikatelů či regionálních výrobců.

b. Systém

Cena pro zapojené subjekty: Zapojení pro rok 2022 je bezplatné, respektive vstupem je poskytnutí slevy či výhody.

Podoba karty: Papírová „šeková brožura“ s kupóny na slevy a výhody, formát A6 (dva kupony na straně).

Tiskový náklad: Odhadem 3 000–5000 ks (dle zájmu ubytovacích zařízení).

Využití karty: Předložení kupónu poskytovateli slevy či výhody (resp. personálu). Poskytovatel eviduje počty využitých slev a výhod.

Časová platnost karty: Od vydání (odhadem začátek března) až do konce roku 2022.

c. Distribuce

d. Jak se zapojit? 

Informace o projektu je možno stáhnout v PDF dokumentu zde.

 

Balíček slev a výhod pro každého!

 

 

Získáte při svém pobytu zdarma v těchto zařízeních

Připravujeme.

Zakoupíte na těchto místech

Připravujeme.

Místa, která nabízí slevy a výhody

Pro tento požadavek nebyly nalezeny žádné záznamy.