Turistická destinace Berounsko

Západně od Prahy, podél toku řeky Berounky, rozkládá se oblast přírodních krás křivoklátských hvozdů a vápencové krajiny Českého krasu.

Berounsko je nádhernou destinací ve Středních Čechách, která proslula turistickými cíli, jako jsou hrady Karlštejn a Křivoklát, Koněpruské jeskyně, Hamousův statek, lom Velká Amerika, Skryjská jezírka či poutní místa Tetín a Svatý Jan pod Skalou.

Spoustu dalších místa však zůstává neobjevena. A tak tu na Vás čeká romantické říční údolí Berounky, krásná příroda, řada vyhlídek a rozhleden, rozmanité památky, půvabné vesničky, živé tradice a dochovaná lidová architektura a mnohem více!

U nás si tak na své přijdou milovníci historie, sportovci toužící po aktivním odpočinku, příznivci pěší turistiky, labužníci hledající gastro zážitky, rodiny s dětmi a všichni ti, kteří touží objevovat krásy naší země. Vždy doma je přeci nejlépe!

Vydejte se proto k nám, objevovat dosud neobjevené, poznávat dosud nepoznané. Slibujeme, že týden u nás vám uplyne jako voda v Berounce!

Top Berounska
Nejnavštěvovanější místa
Neobjevená místa
Top akce
Pro rodiny s dětmi
Top aktivity
Pro tento požadavek nebyly nalezeny žádné záznamy.
Pro tento požadavek nebyly nalezeny žádné záznamy.
Další místa Další místa Další akce Další Další aktivity
Aktivity
Kalendář akcí
Instagram
Zakládající členové
Členové
Partneři